Online Randevu

Hakkımda

2016 yılında Maltepe Üniversitesi Psikoloji lisans bölümünden mezun oldum. 2019 yılında Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Master programını tamamlayıp Uzman Klinik Psikolog ünvanını aldım.

Üniversite eğitimim sırasında Sokakta Yaşayan ve Çalışan Çocuklarla (SOYAÇ) yürütülen projede görev aldım. Bu süreçte okul terki riski olan çocuklarla birebir görüşmeler ve akran danışmanlığı ile atölye çalışmaları yapmıştır. Bu çalışmalar süpervizyon ile desteklenmiştir. Emrullah Turanlı Çocuk Esirgeme Kurumunda lisans eğitimi stajımı tamamladım. Maltepe Üniversitesi ve Maltepe Belediyesi iş birliği ile okul öncesi eğitim alamayan çocuklarla sosyal beceri ve eğitim çalışmaları yaptım. Çocuk Ergen Psikolojik Eğitimler Derneği tarafından düzenlenen Gelişimsel Mucize Projesinde görev aldım.

Yüksek lisans eğitimim sırasında İstanbul NP Beyin Hastanesi’nde stajımı tamamladım. Yüksek lisans eğitimimde Türkiye Bağımlılık Risk Profili ve Ruh Sağlığı Haritası (TURBAHAR) çalışmasında görev aldım. Maltepe Belediyesi, Prof. Dr. İoanna Kuçuradi Kadın Danışma Merkezi’nde gönüllü olarak bir yıl çocuklara oyun terapisi uyguladım.

Özel bir okulda psikolojik danışmanlık ve rehberlik biriminde hizmet vermekte ve profesyonel olarak Çocuk, Ergen ve Yetişkin alanlarında danışmanlık ve psikoloji hizmeti vermekteyim.

Aldığım Eğitimler
2015 Yılında Yrd. Doç. Dr. Nevin Dölek’ ten “Kısa Süreli Çözüm Odaklı Danışmanlık Eğitini tamamladım. Bunula birlikte “Çocuklarla Çalışma Eğitimi”  katıldım.

2016 Yılında Doç. Dr. Nur Serap Özer’den “Çocuklarla Bilişsel Davranış Terapisi Eğitimini aldım. Türk Psikologlar Derneği, “Çocuk Değerlendirme Testleri Eğitimi” tamamladım. (AGTE, Peabody Resim Kelime Tanıma Testi, Resim Çizme Testleri, Bender Gestalt Görsel Motor Algı Testi, Beier Cümle Tamamlama Testi, Duygu Durumu Ölçekleri). “WÇZÖ-IV (Wechsler Çocuklar için Zeka Ölçeği)” başarıyla tamamladım.  Gelişimsel Çocuk Nörolojisi Derneği, DENVER II Gelişimsel Tarama Testi eğitimine katıldım.

2017 Yılında Dr. Reyhana Meer Seedat’ tan “Çocuk Merkezli Oyun Terapisi, Filial Terapi, Gelişimsel Temas Terapisi eğitimlerini tamamladım ve süpervizyon sürecim devam etmektedir.

2018 Yılında Dr. Reyhana Meer Seedat’ tan “Kalp Merkezli Hipnoterapi Eğitimine” katıldım.
Klinik Psikoloji eğitimim kapsamında yetişkinlerde Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimini başarıyla tamamladım.

2020 Yılında “Moxo Dikkat Testi” uygulayıcı eğitimini tamamladım. Aynı zaman da Cinsel Terapi, Evlilik- Çift Terapisi eğitimine devam etmektedir.

Katıldığım Seminerler

  • Maltepe Üniversitesi / Sokakta Yaşayan Çocuklar İçin Terapötik Bakış Açısı ve Uygulamasının Tanıtılması 
  • 18. Ulusal Psikoloji Kongresi
  • Sinema ve Psikanaliz Sempozyumu 8 Perdeden Divana ‘ Zaman ve Kurgu’
  • Sinema ve Psikanaliz Sempozyumu 9 Perdeden Divana ‘ Anneyi Öldürmek’
  • Bahçeşehir Üniversitesi / Suç Psikolojisi, Arkın Gelişin
  • Acıbadem Üniversitesi / Çocukta Cinsel İstismara Multidisipliner Yaklaşım Paneli
  • Maltepe Üniversitesi 1. Psikoloji Günleri ‘ Anne ve Çocuk’
  • Maltepe Üniversitesi / 11. Rehberlik Sempozyumu ‘ Ergenlikte Bedensel Gelişim ve Sorunlar’
  • Oyun Terapileri Sempozyumu

Üye Olduğu Dernekler
Oyun Terapileri Enstitüsü